2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Transporturi si servicii auto
  5. Transporturi si servicii auto - Arges
  6. Transporturi si servicii auto - Curtea de Arges
Postat 15 mai 2024

Angajam Soferi Coletarie Germania Categoria B

Salariu

1 700 - 2 000 €

Localizare

Curtea de Arges

Mobilitatea postului: Locatie stabilaTara: GermaniaRecrutare la distanta

Căutăm colege și colegi pentru postul de CURIER pe coletarie in Germania, Stuttgart

Descrierea jobului

--preiа plicurile si colеtele dе la cliеntii din zonа alocаtа;

--livrеazа expеditiilе in zona аrondatа;

--rеspеctа stadardelе dе cаlitаtе si procedurile de curierаt

Se oferă

--salariu net 2000 euro

--ruta fixa

--program de lucru de luni-vineri, weekendul este liber

--loc de muncă stabil, într-o companie internațională

--angajare oficială cu contract de muncă și pachet social

--training platit

--se oferă chirie contra cost la cerere

--locurile de cazare nu sunt la comun ( femei si barbati separat)

--bonusuri de performanta

Cerințe:

--rezistenta fizica

--permis de conducere cat B

--seriozitate si respect

--capacitatea de a lucra ordonat si sigur

Localitate

Curtea de Arges,

Arges

Arges, Curtea de Arges
ID: 266590828