2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Hunedoara
  6. Transport marfa - intern - Simeria
Postat 10 aprilie 2024

Angajăm Șofer Transport Persoane (DE) - Simeria

Localizare

Simeria

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariRecrutare la distantaPermis de Conducere: DNumarul de posturi disponibile: 1

Suntem în căutarea unui șofer dedicat și profesionist pentru a se alătura echipei noastre dinamice în calitate de șofer de transport persoane. Dacă ai experiență în domeniul transportului de persoane și ești pasionat de servicii de înaltă calitate, aceasta este o oportunitate excelentă pentru tine.

Responsabilitățile tale principale vor include:

  • Efectuarea transportului de persoane în condiții de siguranță și confort, respectând regulile și reglementările rutiere și ale companiei.

  • Respectarea programului stabilit pentru a asigura punctualitatea și eficiența serviciului.

  • Asigurarea curățeniei și bunei funcționări a vehiculului, raportarea defecțiunilor și efectuarea verificărilor periodice necesare.

  • Comunicarea și interacțiunea cu pasagerii într-un mod profesionist și prietenos, oferindu-le informații utile și răspunzând la întrebări sau nelămuriri.

Cerințe:

  • Experiență minimă de 1 an în transportul de persoane, de preferat în cadrul unei companii de transport public sau de turism.

  • Deținerea permisului de conducere categoria D+E și a certificatului de atestare profesională pentru transport persoane.

  • Abilități excelente de conducere și cunoașterea tehnică a vehiculului de transport persoane.

  • Atitudine responsabilă, atentă la detalii și orientată către siguranță.

  • Abilități bune de comunicare și capacitatea de a interacționa eficient cu pasagerii și colegii de echipă.

  • Domiciliu stabil în Simeria.

Oferim:

  • Salariu competitiv și beneficii atractive.

  • Mediu de lucru profesionist și sigur, alături de o echipă dedicată și prietenoasă.

Toate candidaturile vor fi tratate cu confidențialitate. Doar candidații selectați pentru interviu vor fi contactați.

Alătură-te echipei noastre și fii parte din furnizarea unui serviciu de transport de persoane de calitate și confort!

Localitate

Simeria,

Hunedoara

Hunedoara, Simeria
ID: 268832679