2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Maramures
  6. Transport marfa - intern - Baia Mare
Postat 09 mai 2024

Angajam sofer/manipulant Baia Mare

Salariu

10 - 100 lei

Localizare

Baia Mare

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: HybridProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: B

Grupul de firme MW angajeaza Sofer/manipulant pentru depozitul de butelii din Baia Mare.

Candidatul Ideal

-       Permis de conducere cat. B

-       Flexibilitate si conditie fizica buna

-       Atitudine pozitiva atat cu clientii cat si cu colegii de munca bazata pe respect reciproc.

Descrierea jobului

-       Realizeaza livrari de marfa clientilor de pe rutele alocate in conformitate cu comenzile primite (majoritatea sunt pe raza municipiului Baia Mare)

-        Realizeaza activitatile de incarcare/descarcare, manipulare si depozitare a marfurilor in depozit conform procedurilor de lucru.

-       Isi pregateste marfa destinata livrarii conform indicatiilor gestionarului.

-       Intretine ordinea si curatenia in depozit si in autovehicul.

Beneficii

-       Salariu atractiv

-       Bonuri de masa sau de combustibil

-       Conditii de munca avantajoase

-       Prima de Paste si Craciun

-       Nu se lucreaza in weekend

-       Mediu de lucru placut

Posibilitate de dezvoltare a unei cariere

Pentru detalii, contactati tel. 07******72

Localitate

Baia Mare,

Maramures

Maramures, Baia Mare
ID: 268033507