2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Buzau
  6. Transport marfa - intern - Buzau
EUROSTING AAW INDUSTRY SRL
Postat 22 mai 2024

Angajam Sofer - Experienta autoutilitara

Localizare

Buzau

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: B, altele

Descriere

Candidatul ideal

  • Carnet de conducere categoria B;

  • Experienta minim 2 ani pe o autoutilitara;

  • Bun profesionist fara incidente rutiere majore si cu cazier curat;

  • Abilitati in comunicare si relationare cu colegii de munca, clientii, furnizorii si sefii ierarhici;

  • Sa fie disciplinat, ordonat si punctual;

  • Simt de raspundere in exploatarea si intretinerea autovehicolului;

  • Capacitatea de autoorganizare si punctualitate;

  • Dispus pentru deplasari.

Descrierea jobului

  • Conduce o autoutilitara in interesul firmei;

  • Livreaza marfa de la depozitul firmei spre depozitele clientilor;

  • Deplasare in vederea realizarii service-ului de echipamente PSI in diverse locatii din tara;

  • Incarcara sau descarca marfa impreuna cu gestionarii de depozite, magazine sau angajatii furnizorilor;

  • Este responsabil de marfa si echipamente in timpul livrarii;

  • Raspunde de aspectul si intretinerea masinii si se asigura ca actele sunt valabile;

  • Participa la incarcarea/descarcarea marfii urmarind numarul comenzilor;

  • Livreaza toate comenzile si facturile care se regasesc pe centralizatorul de predare-primire catre clientii din ruta stabilita;

  • Raspunde de gestionarea corecta a tuturor documentelor fiscale ce intra in posesia sa.

Beneficii

  • salariu atractiv si motivant;

  • asiguram diurna;

  • cazare hotel in timpul deplasarilor;

  • plata la timp a drepturilor salariale;

  • suport logistic pentru desfasurarea activitatii (telefon);

  • mediu de lucru profesionist;

  • stabilitatea locului de munca.

Descrierea companiei

SC EUROSTING AAW INDUSTRY SRL

produce si comercializeaza:

- stingatoare de incendiu - portative si carosabile incarcate cu pulbere, spuma mecanica si CO2;

- pichete P.S.I. si cutii hidrant echipate conform normelor in vigoare;

- hidranti subterani, supraterani, portativi;

- accesorii P.S.I. ( furtune, racorduri, tevi refulare, etc. );

- instalatii de semnalizare si stins incendii.

si executa lucrari de :

- servicii de verificare, incarcare si reparare stingatoare, pe tot cuprinsul tarii, la un inalt nivel calitativ si cu maxima operativitate;

- ignifugare a materialelor combustibile;

- termoprotectie a structurilor metalice;

- instalatii de stins si de detectie.

Localitate

Buzau,

Buzau

Buzau
ID: 267816808