2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport marfa - intern - Bucuresti
  7. Transport marfa - intern - Sectorul 4
Postat 09 mai 2024

Angajam sofer distributie marfa, Bucuresti si Ilfov.

Salariu

3 500 - 3 510 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Full time

Permis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1

Compania noastra angajeaza sofer pentru distributie marfa Bucuresti/Ilfov

Cerinte:

- Prezenta agreabila, abilitati de comunicare si prezentare;

- Atitudine pozitiva, persoana organizata si cu bune capacitati de a lucra in echipa;

- Indemanare;

- Disponibilitate efort fizic la incarcare/descarcare marfa, saci 25 kg faina.

Responsabilitati:

- Incarcare/descarcare marfa receptie/livrare.

- Asigurarea integritatii si calitatii marfii pe toata durata transportului;

- Livrarea marfii catre clienti conform graficului de livrare;

- Sarcini atribuite de superiorul direct;

- Pregatire marfa depozit pentru livrare;

- Aranjare marfa paletizata/nepaletizata in depozit;

- Intretinere masini livrare, spalat, igienizat

Beneficii:

- Salariu 3500 lei net + bonusuri pentru program full time.

- Program de lucru full time, de luni pana vineri, program de 8 ore, 11:30-18:30 (7 ore + 1 ora pauza)

Sambata si duminica liber.

Sediul nostru este localizat in zona Carrefour Grand Arena, Sector 4.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 268183403