2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport marfa - intern - Bucuresti
  7. Transport marfa - intern - Sectorul 6
Postat 29 aprilie 2024

Angajam Sofer Basculabila 7,5 Tone ATEGO

Salariu

5 000 - 5 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: CNumarul de posturi disponibile: 2

Firma Revo PowerTrucks SRL, angajeaza Sofer profesionist categoria C pentru Basculabila 7,5 Mercedes Atego .

Bascula este in stare foarte buna si are AC, cutie manuala 6 trepte.

Contracte de lucrari pe minim 3 ani.

Se lucreaza tot timpul anului si numai in Bucuresti si in jurul Bucurestiului (necesitate disponibilitate deplasare).

Cursele se fac pe scurt si in general in regim intern ( in interiorul santierului) .

PROGRAM: LUNI - VINERI : 08-17

Oferim cazare in conditii excelente pentru cei din provincie.

Salariul exact se negociază la interviu, fata in fata, în funcție de experiența în domeniu si aptitudini.

Descrierea postului:

Angajam sofer profesionist categoria C, experienta este obligatorie - minim 3 ani

Profilul candidatului:

Experiență Bascula minim 3 an

Permis de conducere categoria C

Atestat conducator auto

Card tahograf

Seriozitate și responsabilitate

Persoană energica, cunostintele de mecanica reprezinta avantaj

Beneficii:

Contract de munca pe perioada nederterminata, siguranta locului de munca,

Salariu atractiv + bonusuri (salariu se stabileste in functie de experienta si aptitudini),

Suportul colegilor în desfășurarea activității,

Costul deplasarii catre locul de munca este suportat de societatea noastra.

Salariul se negociază la interviu, în funcție de experiența în domeniu.

Pentru mai multe detalii vă stăm la dispoziție la nr. de tel

Sediu firma : Bucuresti - sector 6

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 252208833