2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Alba
  6. Asistent manager si secretariat - Alba Iulia
Postat 23 mai 2024

Angajam Responsabil Parc Auto

Localizare

Alba Iulia

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Compania S.C. EURO TEAM GB SPEDITION S.R.L. caută un Responsabil Parc Auto dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre din Alba Iulia.

 Cerinte:

·        Experienta Minim 2 ani in pozitie similara

·        Permis de conducere B, C, E, cu atestate valabile de transport marfa

·        Cunoasterea limbii engleze / altor limbi straine constituie un avantaj

 Responsabilitati:

·        Coordonarea intrării/ieșirii mașinilor/remorcilor în service, inclusiv verificarea reparațiilor

·        Predarea mașinilor/remorcilor către șoferi, înregistrând predarea corespunzător

·        Întocmirea inventarului necesar pentru stocul flotei proprii

·        Realizarea ITP-urilor și a verificărilor tehnice conform stagiilor agreate.

·        Verificare Tahograf

·        Monitorizarea și stabilirea standardelor de consum pentru mașini.

·        Verificarea și completarea echipamentelor de siguranță și transport pentru mașini (chingi, coltare, presuri etc.)

·        Monitorizarea mașinilor în trafic prin sondaj, verificarea presiunii aerului din roți, asigurarea curățeniei în cabină etc.

·        Consemnarea activitatilor mentionate mai sus in sistem.

 Beneficii:

·        Pachet salarial competitiv.

·        Prime de sarbatori

·        Team building

·        Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.

·        Mediu de lucru dinamic și susținător.

Localitate

Alba Iulia,

Alba

Alba, Alba Iulia
ID: 269964690