2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Bucuresti - Ilfov
  6. Manipulatori marfa - Bucuresti
  7. Manipulatori marfa - Sectorul 4
Postat 24 mai 2024

Angajam Picker / Magaziner

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Nivelul de studii: NecalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: 16310679

Descriere

Candidatul Ideal

  • Sociabil, comunicativ, spirit de muncă in echipă, seriozitate;

  • Flexibil și orientat spre rezultate;

  • Capabil de aș duce până la capăt deadline-urile zilnice;

  • Persoană ce are o atenție distributivă;

  • Experiența într-o poziție similară constituie un avantaj;

  • Persoană punctuală;

Descrierea jobului

Responsabilități:

  • Pregătirea produselor pentru livrare;

  • Pregătirea coletelor și documentelor de transport;

  • Aranjează marfa în depozit;

  • Pregătește în timp util comenzile;

  • Inventariază produsele în magazie;

  • Recepționează retururile de la clienți;

 Beneficii:

  • Salariu atractiv;

  • Transport asigurat din zona locuinței si până la serviciu;

  • Evenimente pentru copii și team-building-uri de mai multe ori pe an;

  • Mediu de muncă plăcut;

  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă de profesioniști;

  • Posibilitatea de a lucra într-o companie naționala în cadrul unei echipe tinere si dinamice.

De ce să ne alegi pe noi?

  • Pentru că noi vom investi în dezvoltarea ta.

  • Firma noastră oferă condiții plăcute de lucru într-un cadru tânăr și dinamic, program fix si posibilități de promovare.

  • Suntem unul din liderii din piața de profil.

Descrierea companiei

Bun venit în familia DNS Birotica! Suntem o societate în expansiune cu sediul in BUCUREȘTI și 2 puncte de lucru in SLOBOZIA si GALAȚI. Suntem lideri de piață cu peste 70% din licitațiile publice din SEAP si distribuim produse in București si în toată țara. Avem în portofoliu peste 5500 de clienți activi. Printre clienți se regăsesc: DNA, DIICOT, SRI, SIE, IGPR, BNR, ANAF, Ministerul Finanțelor Publice, Ministerul Educației, Tribunalul București, Guvernul României, Administrația Prezidențială, Primăria București, Universitatea de Medicina Târgu-Mureș, Direcția de Finanțe Publice Ploiești, Universitatea Politehnica București, ARR, Primăria Brașov, Institutul National al Magistraturii, Inspectoratul de Stat in Construcții, Primăria Sectorului 3 etc. Societatea DNS Birotica SRL a fost înființată in 2004, este o societate cu capital privat românesc și distribuie in toata țara, produse de birotică hârtie copiator, consumabile pentru imprimante, produse de curățenie si mobilier. Suntem importatori direcți din: China, Polonia, Germania și Olanda.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 269968534