2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Constanta
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Eforie Nord
Postat 07 mai 2024

Angajam ospatar,barman si ajutor

Salariu

3 000 - 4 500 lei

Localizare

Eforie Nord

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 5

Restaurant Sailors caută să își completeze echipa cu ospătari și barmeni pasionați și talentați pentru a se alătura echipei noastre dinamică și dedicată.

Poziții disponibile: Ospătar Barman Ajutor de barman Picol Spalator de vase Locație: Restaurant Sailors Eforie Nord

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul ospitalității este apreciată, dar nu obligatorie.

  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții.

  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a se adapta la un mediu dinamic.

  • Atitudine pozitivă și orientare către satisfacția clienților.

  • Dorința de a învăța și de a se dezvolta în domeniul ospitalității.

    Responsabilități:

  • Oferirea unui serviciu de calitate superioară clienților, cu promptitudine și atenție la detalii.

  • Pregătirea și servirea băuturilor și preparatelor conform standardelor noastre.

  • Menținerea curățeniei și a ordinei în zona de lucru.

  • Crearea unei atmosfere prietenoase și primitoare pentru clienți.

    Beneficii:

  • Salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanță.

  • Oportunități de avansare în cadrul companiei.

  • Training și dezvoltare profesională continuă.

  • Mediu de lucru dinamic și plăcut într-o echipă tânără și entuziastă.

    Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul actualizat. Vă mulțumim pentru interesul manifestat în a face parte din echipa noastră!

Localitate

Eforie Nord,

Constanta

Constanta, Eforie Nord
ID: 269902886