2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Prahova
  6. Operatori productie, confectioneri - Aricestii Rahtivani
Resurse Umane - Simona Ana
Postat 01 iunie 2024

Angajam Operator mase plastice, punct de lucru Aricestii Rahtivani, PH

Localizare

Aricestii Rahtivani

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Descriere

Candidatul Ideal

  • capacitatea de a lucra cu elemente sensibile si delicate (lentile optice)

  • capacitate de a asimila rapid informatii si de a le utiliza in desfasurarea activitatii;

  • persoana organizata, responsabila, cu atentie la detalii si rigurozitate;

  • spirit de lucru in echipa dar si capacitatea de a lucra eficient fara supraveghere;

  • disponibilitate la lucrul in 3 schimburi a 8 ore: 06:30-15:00,15:00-23:30,23:30-06:30

Descrierea jobului

  • executa intocmai operatiile prevazute in instructiunile de lucru aferente echipamentului /etapei din fluxul tehnologic la care a fost repartizat;

  • utilizeaza echipamentul la parametrii stabiliti, astfel incat sa execute toate operatiile in

    termenele prevazute si la nivelul calitativ impus;

Loc de munca - la sediul fabricii, postul nu presupune lucru la domiciliu

Punct de lucru: Ariceştii Rahtivani, județul Prahova ( parc industrial West Park )

Prime si alte facilitati:

  • tichete de masa - 40.00 lei/ tichet

  • bonus de performanta de pana la 20% din salariu, acordat lunar

  • prima de Pasti sub forma de tichete cadou

  • prima de Craciun sub forma de tichete cadou

  • prima de vacanta sub forma de vouchere de vacanta

  • al 13lea salariu

  • bonus de fidelitate

  • asigurare medicala privata platita de companie

  • o zi libera platita, cu ocazia zilei dumneavoastar de nastere

Transport asigurat din:

a) Ploiesti

b) ruta ( din localitatile): Ditesti - Filipestii de Padure – Calinesti – Aricesti Rahtivani –

Stoienesti - S.C RHEIN VISION S.R.L. si RETUR

c) ruta ( din localitatile) : Vladeni – Darmanesti - Manesti – Zalhanaua - Filipestii de

Targ – Bratasanca – Stoienesti - S.C RHEIN VISION S.R.L. si RETUR

Descrierea companiei

Rhein Vision Romania a fost înființată în anul 2012, iar din 2013 produce in Ploiesti lentile pentru ochelari. Este o companie tanara si dinamica al carei succes se bazeaza pe o intreaga echipa condusa de pasiune si profesionalism.

Daca vrei sa fii parte a unei echipe de succes, aplica acum!

Localitate

Aricestii Rahtivani,

Prahova

Prahova, Aricestii Rahtivani
ID: 270402767