2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bucuresti - Ilfov
  6. Operatori productie, confectioneri - Ilfov
  7. Operatori productie, confectioneri - Bragadiru
Postat 08 mai 2024

Angajam Operator Calculator/Vanzari

Localizare

Ilfov, Bragadiru

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2

Suntem în căutarea unui colege pentru firma noastra ce are drept profil comercializarea insecticidelor și furnizarea serviciilor de dezinsecție/deratizare.

Dacă ești o persoană comunicativă, organizată și cu cunoștințe în utilizarea pachetului Office (Word, Excel), te invităm să aplici pentru acest post.

Responsabilitățile tale vor include:

  • Preluarea comenzilor de pe diverse platforme de tip marketplace.

  • Gestionarea apelurilor telefonice ale clienților legate de statusul comenzile lor, intrebari legate de produse ori comenzi telefonice.

  • Pregătirea și expedierea coletelor pentru livrare.

  • Încărcarea și actualizarea produselor pe site-urile noastre.

  • Participarea activă la inventar.

  • Intocmirea și emiterea facturilor și AWB-urilor.

  • Contribuția la promovarea online a produselor și serviciilor noastre.

  • Realizarea contractelor de închiriere a containerelor sau pentru serviciile de dezinsecție.

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare.

  • Experiență în lucrul cu pachetul Office (Word, Excel).

Locația: Soseaua Alexandriei, 544, Bragadiru, în incinta Fnc. Cu posibilitatea ca primele săptămâni de lucru să fie în Sectorul 5 - Strada Drumul Vlasin (pentru a te familiariza mai bine cu activitatea noastră).

Programul de lucru: De Luni până vineri, între orele 8:00 și 18:00.

Biroul nostru este de tip container, oferind maximum 2 locuri de lucru, deci, vei avea un coleg de echipă.

Suntem deschizi si persoanelor fara experianta dar dornici sa invete.

Dacă îndeplinești cerințele și ești interesat să faci parte din echipa noastră, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău sau să ne contactezi la numărul de telefon 07********05

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Bragadiru
ID: 268540959