2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Prahova
  6. Reprezentanti vanzari - Ploiesti
ruswagen.office
Postat 14 iunie 2024

Angajam Ofiter Credite !!!

Salariu

3 000 - 4 000 lei

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Parc auto RUSWAGEN specializat in vânzarea autoturismelor este in căutare de Ofiter Credite

Candidatul ideal

  • Ai o atitudine profesionista, orientata asupra nevoilor clientului

  • esti o persoana pozitiva si creativa

  • Cunosti pachetul Microsoft Office

  • Detii deja o experienta in operatiunile bancare (conditie optionala) sau te putem invata noi

Responsabilitati

  • Consiliezi clientii intr-o maniera placuta, oferind-le informatii corecte, clare si complete

  • Consilierea clientilor si a potentialilor clienti in vederea incheierii contractelor de credit

  • Te asiguri de eligibilitatea clientilor interesati de obtinerea unui credit

  • Intocmesti documentatia necesara dosarului de credit

  • Te asiguri de finalitatea procesului de vanzare tinand seama de procedurile si normele noastre

  • PENTRU DETALII SUNATI !!! NU RASPUND LA MESAJE

Permis cate. B obligatoriu

Salariu MOTIVANT !!!

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 256671632