2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Brasov
  6. Muncitori constructii - Brasov
Postat 22 mai 2024

Angajam muncitori in constructii (montator sisteme pluviale)

Salariu

3 150 - 6 000 lei

Localizare

Brasov

Full time

Numarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO45029795

PLUVIAL EXPERT confectioneaza si monteaza printr-o tehnologie noua sisteme pluviale din aluminiu, rectangulare, dintr-o singura bucata (linie continua).

Angajam in Brasov sau Sacele montatori de sisteme pluviale din aluminiu (jgheaburi, burlane si alte elemente din tabla), cu sau fara experienta in domeniu. Calificarea se poate face la locul de munca.

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria B

  • Obisnuit cu lucru la inaltime si afara

Condiții:

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata

  • Programul de lucru este de 8 ore

  • Salariu net cuprins intre 3.150 si 6.000 lei

  • Bonuri de masa 35 lei / zi

  • Bonus de performata

  • Weekendul si sarbatorile legale libere

  • Se asigura transportul

Responsabilități:

  • Confectioneaza si monteaza sisteme pluviale din aluminiu si elemente din tablala pentru acoperisul caselor, hale industriale si alte cladiri.

  • Se implica in activităţi care au efect direct sau indirect la buna desfăşurare a activităţii si a şantierului.

  • Realizeaza norma de lucru agreata cu superiorul direct

  • Conduce autoutilitara companiei pentru a se deplasa in santierele unde compania are lucrari contractate.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 251705266