2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Cluj
  6. Muncitori constructii - Cluj-Napoca
Postat 30 aprilie 2024

Angajam Montator de schele ( Schelar - cu EXPERIENȚĂ)

Salariu

5 000 - 6 500 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO 40516990

Descriere

DESCRIERE

Compania noastra se ocupa cu inchirierea si montajul schelelor de fațadă, multidirectionale si industriale.

Detinem peste 15000 de mp de schele la cele mai inalte standarde.

Sediul nostru Cluj-Napoca, judetul Cluj.

Ce căutăm?

Ne căutăm un coleg SCHELAR - responsabil cu montajul schelelor la client ( va semna procesul verbal de montaj)

Experiență - minim 2 ani în montajul de schele de fațadă și multidirectionale

Permis - categoria B (categoria C constituie un mare avantaj)

Curs de Montator de schele in Romania sau in strainatate (nu sunati daca nu il aveti)

Responsabilități:

  • Împreună cu echipa, va executa montajul schelelor conform cerințelor clientului și a normelor de protecție și siguranță în muncă.

  • va semna procesul verbal de montaj al schelei

  • Se va încadra în termenii de montaj si demontaj (minim 130 de mp de schela montata /zi / persoană)

  • Va conduce mașina firmei

  • Va face necesarul de schelă pentru client

  • Va evalua necesarul de schela pentru proiectul clientului

  • se va asigura ca nu există pierderi de timp si pierderi financiare

  • Va menține relația cu clientul în concordanță cu valorile firmei

  • va purta in mod obligatoriu echipamentele de protectie pentru munca la inaltime pe care le oferim noi (ham de schelar, cască, bocanci)

Program de lucru:

- 8 ore pe zi

- Sâmbăta se plătește suplimentar

- Orele suplimentare se platesc

- 50 % vom lucra în județul Cluj

- 50% din timpul de lucru dintr-o lună vom avea și deplasări în țară (oferim, diurnă, cazare)

Ce oferim?

  • Salar motivant (parte fixa)

  • contract de lucru pe perioadă nedeterminată

  • bonusuri de performanță (un anumit nr de metri pătrați pe zi

  • Echipament de lucru (purtarea obligatorie)

  • daca sunteti din alta regiune al tarii putem gasi si o variantă de cazare

  • masina de serviciu

Daca va incadrati, va rugam sa ne scrieti contactati pentru informatii suplimentare.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 266435223