2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Arad
  6. Reprezentanti vanzari - Sanleani
Postat 08 mai 2024

Angajam Meserias Muncitor Reconditionare Piese Auto

Salariu

3 000 - 5 000 lei

Localizare

Sanleani

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO23557737

Magazin piese auto West Tech Diesel, angajam CONSULTANT VANZARI cu urmatoarele responsabilitati:

- identificarea pieselor auto din cataloagele de specialitate

- asigura comenzile si necesarul de piese si matereiale pentru service

- intretinte stocul actual, si insemneaza miscarile de stoc

- monitorizeaza si compara preturile pieselor auto

- pastreaza si dezvolta leguturile cu clientii si furnizorii societatii

Cerinte: Seriozitate maxima, respectarea programului de lucru, cunostinte in domeniul tehnic auto, cunostiinte medii in utilizarea si Office, experienta in utiliizarea programelor de specialitate constituie avantaj, abilitati in comunicare si vanzare , mentine si dezvoltarea relatiei cu colegii de lucru.

Oferim :

  • Contract de munca full time intr-un mediu de lucru placut.

  • Asistenta si cursuri de dezvoltare profesionala

  • Colectiv de munca agreabil si dinamic

  • Salarizare in fuctie de performantele realizate

  • Program de lucru fix

    Asteptam . CV - ul tau pe mesaj atasat sau sa ne contactezi telefonic

Localitate

Sanleani,

Arad

Arad, Sanleani
ID: 269912185