2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Valcea
  6. Operatori masini - Ramnicu Valcea
Postat 23 mai 2024

Angajam Mecanic Operator pentru masini de convertit hartie

Salariu

5 000 lei

Localizare

Ramnicu Valcea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Don Pedro angajeaza persoane dornice sa activeze intr-o echipa dinamica in cadrul sectiei de productie situata in loc.Ruda si pe platforma chimica din Ramnicu Valcea.

Se asigura stagiu de formare profesionala si salariul atractiv de pana la 5000 lei.

  • Se lucreaza in ture

  • Se acorda tichete de masa 600 RON/Luna

  • Se asigura transport

Descrierea jobului

- Asimilarea cunostintelor necesare indeplinirii sarcinilor de serviciu;

- Aplicarea cunostintelor tehnice asimilate in perioada formarii profesionale;

- Mentinerea curateniei la locul de munca;

- Pastrarea unui climat de colegialitate.

Localitate

Ramnicu Valcea,

Valcea

Valcea, Ramnicu Valcea
ID: 248122730