2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Mures
  6. Service auto - Targu-Mures
Postat 05 mai 2024

Angajam Mecanic Auto

Localizare

Targu-Mures

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO13595385

Autohaus Westcar este dealer autorizat Ford în județul Mureș. Cu o experiență de peste 20 de ani, serviciile noastre includ vânzări autoturisme și vehicule comerciale Ford noi, vânzări autovehicule rulate, service autorizat Ford- mecanică, electrică, tinichigerie, vopsitorie și vânzări piese auto.

Noi suntem muncitori, zâmbitori, pro activi și înzestrați cu mult spirit de echipă. Cei ce se aseamănă se adună, așa că te invităm să aplici pentru poziția vacantă de receptioner service auto.

Candidatul nostru ideal are următoarele competențe și abilități:

Să dețină o calificare sau un atestat professional/diploma în mecanică auto; Să aiba minim 6 luni de experiență ca mecanic auto Permis de conducere categoria B Abilități de lucru în echipă, atenție la detalii, corectitudine și integritate.

Sarcini și responsabilități de îndeplinit:

Identificarea, diagnosticarea și repararea vehiculelor conform standardelor de calitate. Efectuarea inspecțiilor și a lucrărilor de întreținere a vehiculelor. Păstrează ordinea și curățenia la locul de muncă;

Localitate

Targu-Mures,

Mures

Mures, Targu-Mures
ID: 269626021