2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Iasi
  6. Muncitori constructii - Iasi
Postat 20 mai 2024

Angajam Magazioner pentru Șantier Construcții (Iași, Vaslui, Bacău)

Localizare

Iasi

Descriere

Magazioner pentru Șantier Construcții (Iași, Vaslui, Bacău)

Responsabilități:

• Recepționarea și gestionarea cantitativă și calitativă a materialelor, uneltelor și echipamentelor de lucru;

• Supervizarea și coordonarea întregii activităţi din locație (încărcarea, descărcarea, aranjarea materialelor comandate pentru șantiere);

• Consultarea listelor cu stocurile existente în depozit și întocmirea necesarului de mărfuri;

• Asigurarea depozitării corecte a mărfurilor si buna funcționare a depozitului;

• Întocmirea necesarelor de mărfuri în urma consultării listelor cu stocurile existente în depozitul santierului și întocmirea necesarelor de mărfuri săptămânal;

• Urmărirea comenzile primite;

• Realizarea inventarelor;

• Căutarea locațiilor pt cazarea muncitorilor noi.

Cerinte:

• Atenție la detalii, responsabilitate, organizare

• Capacitate bună de relaționare și spirit de echipa;

• Permis de conducere categoria B;

• Cunoștiinte operare pachet Office, in special, Excel;

• Experiență pe o pozitie de Magazioner/Gestionar;

• Disponibilitate de deplasare pt celelalte santiere din zona Moldovei;

• Studii medii absolvite.

Beneficii:

• Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

• Pachet salarial atractiv, oferit în funcție de experiență și rezultate.

Descrierea companiei

RC BETON BAU asigură un mediu proprice în care te poți dezvolta ca profesionist, să-ți demonstezi calitățile, fiind alături de colegi pasionați de ceea ce fac, într-o echipă dinamică, în mijlocul unor situații practice foarte variate.

Compania RC BETON BAU are ca principal obiect de activitate managementul de șantier, coordonarea și supervizarea lucrărilor de construcții (rezidentiale și industriale, atât în România, cât și în Germania.

Vrei să te alături echipei noastre?

Trimite-ne CV-ul tău.

#echiparcbb #impreunapentrusucces

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 270494832