2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal necalificat - Bucuresti
  7. Personal necalificat - Sectorul 2
Ana Maria Urse
Postat Azi la 12:12

Angajam lucrator depozit / picker Afumati

Salariu

3 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: NecalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Hai in echipa FineStore!

Cautam un coleg nou pentru pozitia de LUCRATOR DEPOZIT/PICKER. Daca esti responsabil, ambitios și atent la detalii, aplica pentru job și ajuta-ne sa le oferim în continuare clientilor nostri servicii ireproşabile, precum şi cea mai buna experienta de cumparare! Experienta reprezinta mereu un plus, insa poti aplica şi daca nu ai avut înca ocazia sa o dobandesti.

Angajam lucrator depozit/ pickeri

Candidatul ideal:

  • Personal calificat/necalificat

  • Studii medii;

  • Experienta anterioara constituie un avantaj;

  • Persoana organizata si responsabila;

  • Seriozitate;

  • Rezistenta la efort fizic.

Descrierea postului :

  • Sortarea şi manipularea produselor în depozit, conform indicatiilor primite;

  • Pregatirea şi ambalarea marfurilor;

  • Descarcarea și încarcarea marfurilor.

  • Repartizarea și ordonarea marfurilor in spatiile special alocate.

Beneficii:

  • venit net lunar de peste 3.000 lei compus din salariu de baza, bonusuri si tichete de masa

  • Programul de lucru de la 10:00-19:00

  • Decontare transport/Asigurare transport

  • Evenimente dedicate angajatilor.

  • Posibilitate de avansare si dezvoltare in companie.

Descrierea companiei

Lider de piata pentru comertul online de bauturi alcoolice! FineStore nu a incetat sa vina in intampinarea cererilor diversificate de pe piața, incercand constant sa isi completeze gama de produse și sa perfecționeze experienta finala a clientului.

Ne-am extins într-un ritm constant si rapid in mare parte datorita recomandarilor facute de catre clientii multumiti de excelenta produsului, de pretul corect si mai ales de seriozitatea serviciului prestat.

Locatie activitate : FineStore Depozit, CTPark Bucharest North, Afumati

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 267230138