2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Tamplari si montatori mobilier
  5. Tamplari si montatori mobilier - Brasov
  6. Tamplari si montatori mobilier - Brasov
Postat 20 mai 2024

Angajam lacatus-montator porti si garduri tip jaluzea

Salariu

4 000 - 7 000 lei

Localizare

Brasov

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Responsabilitati:

Asambleaza piesele componente si formeaza ansamble;

Utilizează dispozitive de masură pentru verificarea dimensiunilor;

Se asigura ca toate produsele executate în proces indeplinesc condiţiile de calitate şi specificatiile tehnice;

Pastreaza in bune conditii de functionare atat echipamentul tehnic pe care il opereaza, precum si sculele, dispozitivele si toate echipamentele pe care le utilizeaza;

Beneficii:

Pachet salarial atractiv care se negociază in funcție de competențele profesionale!

Muncă pe perioadă nedeterminată . Siguranța locului de muncă pe termen lung.

Program de lucru într-un singur schimb.

Instruire la locul de munca. Mediu de lucru plăcut

Respectarea strictă a termenelor de plată și a drepturilor salariale Concediul de odihnă plătit Plata orelor suplimentare

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniu constituie un avantaj.  Cunostinte bune de desen tehnic;

Responsabilitate, seriozitate si profesionalism, Implicare in sarcinile de muncă

Respectarea programului de muncă. Studii medii profilul tehnic constituie avantaj.

Bune abilități de comunicare și lucru în echipă. Corectitudine si seriozitate !

Pentru mai multe detalii sunați la numarul de tel. din anunt.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 259001743