2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Iasi
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Iasi
Postat Azi la 08:59

Angajam Lacatus mecanic - Palas Mall Iasi

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: CalificatNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Cerințe:

- Rezistență la muncă susținută;

- Seriozitate și punctualitate;

- Calificare de lacatus mecanic.

Responsabilități:

- Asigură buna funcționare a utilajelor, mașinilor și instalațiilor mecanice situate în complexul comercial;

- Contribuie la lucrările efectuate în clădirie și care necesită întreținere periodică.

Beneficii:

- Spor de weekend;

- Tichete de masă în valoare de 30 Ron/zi;

- Abonament medical privat;

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 258742363