2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Cluj
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Cluj-Napoca
Resurse Umane
Postat 11 iunie 2024

Angajam Lacatus mecanic

Salariu

4 500 - 5 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Descriere

BENEFICII:

  • Tichete de masa de in valoare de 38 lei/zi,

  • Al 13 lea salariu,

  • Bonus de weekend,

  • Bonus de Performanta lunar si anual,

  • Premiu de vacanta 1000 lei,

  • Transport asigurat in Cluj Napoca

RESPONSABILITĂŢI:

  • Participă si asigură asistenţa tehnică la efectuarea lucrărilor de întreţinere şi reparaţii a masinilor, a utilajelor, instalaţiilor şi echipamentelor din cadrul secţiei: Produse Solide Orale si din societate.

  • Răspunde de activitatea de întreţinere, schimbare seturi pe produs, reparaţii, intervenţii, exploatare şi supraveghere a echipamentelor; -

  • Participă şi ajută la întocmirea instrucţiunilor şi schemelor mecanice pentru utilajele noi achiziţionate;

  • Participă şi ajută la actualizarea şi completarea instrucţiunilor de lucru existente atunci cînd este cazul;

  • Participă la recepţia utilajelor noi sau după reparaţii, urmărind funcţionarea echipamentelor la parametrii tehnici corespunzători;

CERINŢE:

  • Studii medii : calificare lacatus mecanic sau electromecanic

  • Avantaj minim 1 an experienta pe un post similar in industrie

  • Cunoştinţe temeinice în domeniul mecanic, pneumatic si hidraulic

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 260112032