2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Arges
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Pitesti
Postat 27 martie 2024

Angajăm la Cartofisserie in Pitești!

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Pitesti

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 5

Ești pregătit să stăpânești arta pregătirii celor mai buni cartofi prăjiți şi să fii responsabil pentru zâmbetele pofticioșilor de bunătăți de la Cartofisserie?

Vino la cel mai delicios job din lume! In 7 ani am ajuns la 45 de locații in 17 oraşe. Suntem 300 de colegi şi continuăm să creştem.

Căutăm un coleg serios, onest, cu spirit de echipă, dornic de muncă, de a învăța şi de a participa activ la dezvoltarea CARTOFISSERIE.

 Beneficii:

- Salariu de bază atractiv plus bonusuri de performanță

- Tichete de masă în valoare de 35 lei/zi

- Creșteri salariale corelate cu vechimea și implicarea la locul de muncă

- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată

- Prime de sărbători

Descriere job / Responsabilități:

  • Pregătirea celor mai buni cartofi prăjiți,

  • Servirea rapidă și corectă a clienților,

  • Oferirea de suport clienților în alegerea produselor dorite, comunicarea şi recomandarea noutăților şi a promoțiilor aflate în desfășurare,

  • Lucrul la casa de marcat

  • Comunicare eficienta cu colegii si superiorii ierarhici

  • Sensibilitate la nevoile speciale ale clienților

  • Comportament prietenos, amabil, deschis.

Sună bine? Hai să ne cunoaștem şi împreună să scriem povestea Cartofisserie!

Trimite-ne CV-ul tău aici sau sună direct la 07********65

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 238262092