2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Instalatori
  5. Instalatori - Timis
  6. Instalatori - Timisoara
Postat 24 aprilie 2024

Angajam Instalator - Iulius Mall Timișoara

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Responsabilități:

·     Verifică instalațiile sanitare existente în complex, pentru a preîntâmpina eventualele defecțiuni;

·   Asigură funcționarea instalațiilor de încălzire/ răcire;

·  Asigură intreținerea instalațiilor sanitare, intervenind și remediind defecțiunile sau deficiențele înregistrate;

·  Verifică instalațiile de incendiu, starea pompelor PSI pentru hidranții interiori, a instalațiilor de sprinklere și drencere, a hidranților exteriori;

·   Desfășoară activități de exploatare și mentenanță a instalațiilor aferente spațiilor comerciale;

·  Asigură suportul necesar echipelor tehnice de mentenanță;

·  Răspunde solicitărilor chiriașilor și proprietarului;

·  Monitorizează activitatea firmelor subcontractoare, pentru zona sa de responsabilitate;

·  Determină necesarul de materii prime, materiale și piese de schimb;

·  Răspunde de încadrarea în timpul estimat pentru manoperă și de determinarea costurilor efective cu manopera.

Cerințe:

· Studii medii - liceu/școală profesională;

· Calificare tehnică - instalator instalații HVAC, sanitare și stins incendiu;

· Minim un an experiență pe un post similar;

· Comunicare, lucru în echipă, responsabilitate;

· Abilități: comunicare, orientare către clienți, identificare de soluții, rezolvarea problemelor, capacitatea de învățare rapidă a echipamentelor și instalațiilor din clădire.

Beneficii:

· Salariu fix + bonusuri și prime;

· Tichete de masă (30 lei/zi);

· Abonament servicii medicale private.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 264970079