2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Instalatori
  5. Instalatori - Cluj
  6. Instalatori - Cluj-Napoca
Postat 24 aprilie 2024

Angajam Instalator clădiri birouri - Cluj

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Cerințe:

-Studii medii- liceu/ școală profesională;

-Calificare tehnica

- instalator instalații HVAC, sanitare si stins incendiu;

-Abilități: orientare către clienți, identificare de soluții, rezolvarea problemelor,

-Capacitate de învățare rapidă a echipamentelor și instalațiilor din clădire.

Responsabilități:

-Răspunde de buna funcționare, in parametri normali a instalatiilor HVAC, sanitare si stins incendiu;

-Răspunde de buna funcționare a instalațiilor si echipamentelor cărora le asigură mentenanță;

-Răspunde de calitatea reparațiilor pe care le executa la instalațiile din clădirea de birouri -Completeaza registrul cu lucrările efectuate si Fisa cu lucrările de mentenanță efectuate;

- Execută lucrări conform programului trasat de directorul de departament.

Beneficii:

-Pachet de servicii medicale;

-Condiții de muncă deosebite intr-un mediu dinamic, stimulativ si motivant.

-Program de lucru: L-V, 8h.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 264958252