2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Iasi
  6. Ingineri - Iasi
Postat 24 aprilie 2024

Angajam Inginer instalații sanitare - Palas Mall

Localizare

Iasi

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Cerinte:

  • Studii superioare în domeniul instalațiilor sanitare finalizate;

  • Experiență 3-5 ani în domeniu;

  • Cunoștințe privind legislația în vigoare în domeniul instalațiilor sanitare;

  • Cunoștințe aprofundate asupra instalațiilor și echipamentelor de limitare și stingere a incendiilor;

  • Cunoașterea pachetului Microsoft Office, cu precădere Excel;

  • Abilități de prioritizare, de a lucra strategic și la proiecte multiple simultan.

Responsabilități:

  • Realizează periodic audit tehnic asupra echipamentelor aflate în dotare și exploatare pentru toate punctele de lucru;

  • întocmește rapoarte privind situația tehnică a echipamentelor;

  • Propune și urmărește implementarea măsurilor de îmbunătățire privind exploatarea instalațiilor;

  • Supervizează verificarile periodice conform normativelor în vigoare;

  • Asigură suport tehnic inginerilor de specialitate din fiecare locație, dacă situația o impune;

  • Supervizează firmele externe în activitatea de mentenanță;

Beneficii:

  • Tichete de masa in valoare de 30 Ron/zi;

  • Abonament medical privat;

  • Condiții de muncă într-o echipă cu multă experiență.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 264958712