2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Personal medical
  5. Personal medical - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal medical - Voluntari
Postat 08 mai 2024

Angajam infirmiere

Localizare

Voluntari

Suntem în căutarea unor infirmieri pasionați și dedicați pentru a se alătura echipei noastre la un cămin de bătrâni situat în zona Pipera, București. Înțelegem importanța îngrijirii calitative și a empatiei în îngrijirea persoanelor vârstnice și căutăm persoane care să împărtășească aceste valori.

Locație: Pipera-voluntari Tipul de angajare: Full-time

Responsabilități:

  • Asigurarea îngrijirii personale și a confortului rezidenților

  • Administrarea medicamentelor conform prescripțiilor medicale

  • Monitorizarea stării de sănătate a rezidenților și raportarea oricăror schimbări către personalul medical

  • Asigurarea unui mediu sigur și curat pentru rezidenți

  • Interacțiunea empatică și comunicarea eficientă cu rezidenții și familiile acestora

Cerințe:

  • Diplomă de infirmier/ă și drept de practică înregistrat

  • Experiență anterioară în îngrijirea persoanelor vârstnice este un avantaj

  • Abilități bune de comunicare și empatie

  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona situații de stres

  • Atitudine pozitivă și dedicare față de îmbunătățirea vieții rezidenților

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv

  • Mediu de lucru plăcut și echipă prietenoasă

Dacă sunteți interesat/ă să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la bunăstarea rezidenților noștri, vă rugăm să ne contactați.

Vă mulțumim pentru interesul manifestat și anticipăm cu nerăbdare să cunoaștem candidații potențiali pentru acest rol important în îngrijirea persoanelor vârstnice.

Localitate

Voluntari,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Voluntari
ID: 269956979