2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Caras-Severin
  6. Reprezentanti vanzari - Resita
Postat 09 mai 2024

Angajam gestionar - vânzător magazin de vânătoare si pescuit

Localizare

Resita

Nivelul de studii: NecalificatComision: Salariu FixNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

M.A.G. Impex SRL angajeaza :

Gestionar - Vanzator

Magazin de vanatoare si pescuit in Resita !

Tipul contractului : perioada nedeterminata

Locatie : fixa

Salariu : motivant + bonusuri

Mediu de lucru : placut

Descrierea postului:

- Va desfășura activitatea de vânzări en-detail în magazin, oferind consultanță pentru client

- Reprezintă și promovează produsele dedicate pescarilor si vanatorilor în concordanță cu strategia companiei

Cerințe:

- Atingerea obiectivelor de vânzări

- Abilități de prezentare și vânzare

- Menținerea și dezvoltarea portofoliului de clienți

- Experiența în domeniul vânzărilor constituie un avantaj

- Cunoștiințe de vânătoare și/sau pescuit reprezintă un avantaj

- Cunoștiințe de operare PC

Beneficii:

- Oportunitatea de a face parte și a dezvolta cariera într-o echipă dinamică

- Pachet salarial atractiv

Informatii de contact : M.A.G. Impex SRL

Bdul. Republicii, nr. 22 , Resita

Alatura-te echipei noastre si exploreaza oportunitatile intr-un mediu dinamic si pasionant !

Asteptam cu interes CV-ul tau si suntem nerabdatori sa colaboram cu un nou coleg entuziast si dedicat !

Localitate

Resita,

Caras-Severin

Caras-Severin, Resita
ID: 269964154