2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori lucrari de finisare
  5. Muncitori lucrari de finisare - Iasi
  6. Muncitori lucrari de finisare - Iasi
Postat 26 aprilie 2024

Angajam Finisor constructor - Palas Iasi

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Responsabilități:

·        Realizează lucrări de întreținere atât în interiorul cât și în exteriorul mall-ului (pereți, tavane) ori de câte ori este nevoie;

·        Întreține, repară și vopsește pereții, casa scării și tavanul;

·        Realizează structura pentru formarea pereților noi;

·        Înlocuiește plăcile de pardoseală deteriorate.

Cerințe:

·        Studii medii - liceu/școală profesională tehnică;

·        Minim un an experiență pe un post similar;

·        Capacitate de organizare și prioritizare;

·        Dexteritate și precizie motorie.

Beneficii:

·        Salariu fix + bonusuri și prime;

·        Tichete de masă (30lei/zi);

·        Abonament servicii medicale private.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 259571641