2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Altele
  5. Altele - Arad
  6. Altele - Arad
Postat 14 mai 2024

Angajam Facturist Arad

Localizare

Arad

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal

  • Notiuni de contabilitate primara referitoare la principalele documente aferente unui proces de vanzare (facturi, chitante, avize de expeditie, procese verbale etc);

  • Experiență în lucrul cu numerarul;

  • Atenție distributivă;

  • Minim studii medii;

  • Experienta similara intr-un sistem de facturare.

Descrierea jobului

  • Primeşte şi prelucrează comenzi;

  • Facturează produsele ce urmeaza a fi livrate clientilor;

  • Monitorizeaza comenzile in toate stadiile, pana la primirea marfurilor de catre client;

  • Consiliaza clientul in elaborarea comenzii prin furnizarea de informatii privind caracteristicile produselor si a intrebuintarii acestora;

  • Asigura interfata cu clientii;

  • Verifica soldurile clientilor;

  • Incaseaza facturi, gestioneaza instrumentele de plata;

  • Efectueaza inventarierea bunurilor din gestiunea sa, conform procedurilor interne.

Ce oferim:

  • Tichete de masa;

  • Contract de munca pe durata nedeterminata;

  • Tichete cadou oferite salariatilor, in conditiile legii;

  • Ceai si cafea in pauzele de masa;

  • Reduceri/discount-uri pentru angajați la achizitionarea de produse din cadrul firmei;

  • Traininguri / formări profesionale.

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 269690404