2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Iasi
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Iasi
Postat 27 aprilie 2024

Angajam Electrician – Palas Mall Iași

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Descriere post:

Vei fi responsabil de gestiunea, întreținerea și supravegherea instalațiilor electrice din dotarea Palas Mall Iași, de realizarea lucrărilor specifice cerute, precum și de rezolvarea sesizărilor și intervenția, unde e cazul.

Cerinte:

  • Studii profesionale de specialitate;

  • Cunoştinţe temeinice de specialitate ;

  • Autorizaţia ANRE constituie un avantaj;

  • Apt pentru lucrul la înălțime.

Responsabilitati:

  • Respectarea programului de supraveghere a instalaţiilor din dotare, conform unui grafic stabilit;

  • Realizarea mentenanţei preventive și corective asupra tuturor elementelor de instalații electrice din gestiune;

  • Rezolvarea operativă a intervențiilor neprevăzute ;

  • Executarea oricăror lucrări de instalaţii electrice necesare societăţii;

  • Sesizarea, preluarea, rezolvarea și/sau raportatea, conform competenței, a oricărei anomalii.

Beneficii:

  • Spor de weekend;

  • Tichete de masă în valoare de 30 Ron/zi;

  • Abonament medical privat.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 263482649