2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Curierat
  5. Curierat - Valcea
  6. Curierat - Ramnicu Valcea
Postat 24 mai 2024

Angajăm curier Vâlcea

Localizare

Ramnicu Valcea

Descrierea jobului: - preia coletele de la clienții din zona alocată; - livrează coletele în zona alocată; - respectă stadardele de calitate și procedurile de curierat. -efectueaza incasari de la clienti Programul de lucru: - Luni -Vineri si doua Sâmbete Candidatul ideal: - dinamic, serios, motivat ,responsabil și dispus la efort fizic; - permis de conducere categoria B cu minim 1 un an vechime,fără evenimente rutiere; - cazier judiciar curat; - cunoașterea orașului; - experiența în distribuție sau curierat reprezintă un avantaj; Beneficii: - contract pe perioadă nedeterminată; - telefon de serviciu

Localitate

Ramnicu Valcea,

Valcea

Valcea, Ramnicu Valcea
ID: 254578841