2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Covasna
  6. Reprezentanti vanzari - Sfantu Gheorghe
Postat 27 aprilie 2024

Angajam Consultant Vanzari- ARSIS Vodafone - Sfantu Gheorghe

Localizare

Sfantu Gheorghe

Nivelul de studii: AbsolventComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal:

Cauți un loc de muncă plin de satisfacții, cu oportunități reale de avansare?

Vino în echipa Arsis Vodafone și construiește-ți o carieră de succes în vânzări!

Ce implică postul de Consilier Vânzări:

  • Să fii o persoană entuziastă, cu excelente aptitudini de comunicare.

  • Să îți facă plăcere să lucrezi într-o echipă.

  • Să ai inițiativă și să fii perseverent pentru îndeplinirea obiectivelor lunare.

  • Să ai minime cunoștințe de utilizare PC.

  • Să ai studii medii finalizate.

Descrierea jobului:

Dacă ai aceste calități, îți vom oferi tot suportul pentru a face următoarele activități:

  • Rezolvi solicitările clienților într-o manieră care să dezvolte relația noastră cu aceștia.

  • Vei promova și vinde în special abonamente de telefonie și internet, cartele prepaid, telefoane și accesorii.

  • Gestionezi împreună cu echipa ta imaginea unui magazin și bunurile pe care le comercializăm.

  • Utilizezi corect informațiile și aplicațiile de lucru la care vei avea acces.

  • Gestionezi responsabil documentele comerciale și fiscale în relația cu clienții.

  • Recompensăm performanța și parteneriatul pe termen lung.

  • Peste 90% din echipa noastră de management provine din promovările interne.

Îți oferim:

  • Salariu fix, tichete de masă;

  • Bonusuri de performanță individuală;

  • Bonusuri de performanță a magazinului;

  • Programe structurate de training în sala și on the job;

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.

Localitate

Sfantu Gheorghe,

Covasna

Covasna, Sfantu Gheorghe
ID: 265011999