2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Bucuresti - Ilfov
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Bucuresti
  7. Bucatar - ajutor bucatar - Sectorul 3
Postat 11 iunie 2024

Brutar cuptor cu lemne

Salariu

5 000 - 8 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO32367715

Descriere

ANGAJĂM: BRUTAR PENTRU CUPTOR CU LEMNE

PROGRAM: 5 zile pe săptămână

EXPERIENTĂ: minim 1 an

GRILĂ SALARIZARE:

3500 lei NET (5000 lei BRUT) - 6 ore: 04:00-10:00 (60 min pauză)

4500 lei NET (6500 lei BRUT) - 8 ore: 04:00-12:00 (60 min pauză)

5500 lei NET (8000 lei BRUT) - 9 ore: 04:00-13:00 (60 min pauză)

CONTACT: 07********77

ATRIBUȚII: respectarea programului și a rețetelor fără modificări, preluare materie primă când ajung furnizorii la locație (făină și bricheti), produs aluat în malaxor mic 10 kg, modelare pâine rotundă (64-128 buc/zi), dospire aluat la rece și la cald, inițiere foc în cuptor cu bricheți, coacere pâine în cuptor, menține curățenia la locul de producție dar și la cuptor

NU SUNAȚI DACĂ nu aveți experiență, DACĂ considerați salariul prea mic, DACĂ nu puteți ajunge la muncă fără să întârziați, DACĂ credeți că este prea mult de munca, DACĂ nu puteți ridica greutăți, DACĂ nu puteti respecta atribuțiile

  • NU OFERIM CAZARE

  • NU ANGAJAM PERSOANE CARE LOCUIESC IN AFARA BUCURESTIULUI

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 258932563