2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Ambalatori
  5. Ambalatori - Bucuresti - Ilfov
  6. Ambalatori - Bucuresti
  7. Ambalatori - Sectorul 2
FINESTORE DISTRIBUTION SRL
Postat Azi la 12:12

Angajam Ambalator manual

Salariu

2 400 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: NecalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Cautam un coleg nou pentru pozitia de AMBALATOR MANUAL. Daca esti responsabil, ambitios si atent la detalii, aplica pentru job si ajuta-ne sa le oferim în continuare clientilor nostri servicii ireprosabile, precum si cea mai buna experienta de cumparare!

Experienta reprezinta mereu un plus, insa poti aplica si daca nu ai avut inca ocazia sa o dobandesti.

Candidatul ideal:

  • Personal calificat/necalificat

  • Studii medii;

  • Experienţa anterioară constituie un avantaj;

  • Persoana organizata si responsabila;

  • Seriozitate;

  • Rezistenta la efort fizic.

Descrierea postului :

  • Asambleaza cutiile in care se transporta produsele

  • Asigura in permanenta curatenia la locul de munca;

  • Ajuta colegii de echipa si ofera suport noilor angajati

Beneficii:

  • venit net lunar de peste 2400 lei compus din salariu de baza, bonusuri si tichete de masa

  • Programul de lucru de la 10:00-19:00

  • Decontare transport/Asigurare transport

  • Evenimente dedicate angajatilor.

  • Posibilitate de avansare si dezvoltare in companie.

Descrierea companiei Lider de piata pentru comertul online de bauturi alcoolice! FineStore.ro nu a încetat să vină în întâmpinarea cererilor diversificate de pe piață, încercând constant să își completeze gama de produse și să perfecționeze experiența finală a clientului.

Ne-am extins într-un ritm constant si rapid in mare parte datorita recomandarilor facute de catre clientii multumiti de excelenta produsului, de pretul corect si mai ales de seriozitatea serviciului prestat.

Locatie activitate : FineStore Depozit, CTPark Bucharest North, Afumati

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 270585490