2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Iasi
  6. Reprezentanti vanzari - Iasi
Postat 16 mai 2024

Angajam agent imobiliar / Venituri intre 5000-14500 lei NET

Salariu

5 000 - 14 500 lei

Localizare

Iasi

Tip contract

Colaborare

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: 36423826

Descriere

Candidatul ideal:

Permis de conducere categoria B;

Minim studii medii;

Abilitati de comunicare si negociere;

Experienta in vanzari reprezinta un avantaj.

Chiar dacă nu ai experienta, dar dacă esti o persoana dinamica, motivata și dornica de a învăța lucruri noi, cu siguranță noi te putem ajuta sa faci cariera în imobiliare!

Ti-ar placea sa faci parte din echipa noastra? Aplica CV-ul tau! Daca vei fi selectat, te vom contacta pentru a programa o discutie.

Responsabilitati: In calitate de agent imobiliar vei fi responsabil de prospectarea pietei imobiliare, relationarea cu potentialii clienti cat si vizionarea imobilelor. Va fi necesar sa creezi si sa promovezi ofertele din portofoliu, urmand sa consiliezi clientii din baza de date, in privinta optiunilor

Beneficii:

  • Venituri generoase între 5000-14500 lei, in funcție de valoarea și volumul vânzărilor realizate.

  • Suport si acces la resurse pentru a va sprijini in creșterea veniturilor si a clientilor.

  • Parteneriate strategice cu dezvoltatori imobiliari, instituții financiare și alte entități relevante în domeniul imobiliar.

  • Promovare de top pe site-urile de specialitate.

  • Telefon.

  • Laptop.

Descrierea companiei

Fondată acum 13 ani, CASA PRIMA este mai mult decât o agenție imobiliară – suntem partenerul de încredere al clienților noștri în căutarea locuinței perfecte sau a investiției ideale în imobiliare. Echipa noastră pasionată și experimentată se dedică oferirii celor mai bune servicii imobiliare, îndrumând clienții prin fiecare etapă a procesului și asigurându-ne că obiectivele lor sunt îndeplinite în cele mai bune condiții.

Colaborăm cu cei mai buni dezvoltatori imobiliari și instituții financiare pentru a vă oferi acces la cele mai atractive oferte și pentru a vă sprijini în luarea celor mai bune decizii în materie de investiții imobiliare. Suntem mereu la curent cu tendințele și schimbările din piața imobiliară, astfel încât să vă putem oferi cele mai relevante și actualizate informații.

La CASA PRIMA, suntem dedicați construirii relațiilor de lungă durată cu clienții noștri, bazate pe încredere, integritate și profesionalism. Ne mândrim cu serviciile noastre personalizate și cu abordarea noastră orientată spre rezultate, iar succesul clienților noștri este cel mai mare motiv de satisfacție pentru noi.

Dacă ești un profesionist pasionat de domeniul imobiliar și dorești să te dezvolți într-un mediu dinamic și stimulant, te încurajăm să aplici pentru postul de agent imobiliar la CASA PRIMA.

Alătură-te echipei CASA PRIMA și fii parte din povestea noastră de succes în industria imobiliară!

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 241513766