2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Arad
  6. Reprezentanti vanzari - Arad
Abis Group, partener Enel
Postat 17 aprilie 2024

Angajam agent ENEL vanzari teren ARAD

Salariu

3 500 - 5 000 lei

Localizare

Arad

Nivelul de studii: NecalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilRecrutare la distantaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: RO37115867

Va rugam sa trimiteti un CV sau informatii la numarul 07********84

DESCRIEREA POSTULUI:

- Contactarea potentialilor clienti noi in mediul urban si rural, prelungirea contractelor

- Activitate pe teren - door to door: persoane fizice, persoane juridice, asociatii

- Promovarea imaginii si prezentarea companiei in conformitate cu cerintele si standardele acesteia

- Semnarea contractelor de energie electrica sau gaz si introducerea lor in aplicatie

- Respectarea unui target zilnic/lunar

POSTUL PRESUPUNE MUNCA DE TEREN 90% DIN TIMP.

Posturi disponibile in ARAD

BENEFICII

Contract de munca pe perioada nedeterminata sau posibilitate de colaborare PFA/SRL

Salariu fix + Comisioane + Bonusuri lunare semnificative

Program de lucru flexibil, adaptat nevoilor tale

Dotare tehnica conform cerintelor postului.

Se asigura instruire specifica in cadrul companiei, cu personal calificat.

Oportunitati de dezvoltare a carierei profesionale.

Mediu de lucru dinamic si antrenant.

Posibilitate avansare pe functia de Team Leader.

Descrierea companiei

Enel este o companie multinațională de electricitate și un jucător de frunte integrat pe piețele mondiale de energie și gaze, cu un accent special pe Europa și America Latină. Grupul Enel operează în peste 30 de țări de pe cinci continente. Activ pe piața românească începând cu anul 2005, Enel este în prezent cel mai mare investitor privat al țării în domeniul energiei, cu operațiuni de distribuție și furnizare a energiei, precum și cu producția de energie regenerabilă. Compania are peste 3.100 de angajați și oferă servicii către 2,7 milioane de clienți în trei zone cheie ale țării: Muntenia Sud (inclusiv București), Banat și Dobrogea, reprezentând o treime din piața de distribuție a energiei electrice din România.Enel dezvoltă un program de investiții menit să asigure un serviciu adecvat pentru utilizatorii finali, îmbunătățind calitatea și securitatea rețelei, respectând în același timp standardele Enel privind mediul.

Abis Reennergy Group, In calitate de partener Enel, are privilegiul de a beneficia de susținerea și avantajele pe care acest brand ni le oferă. Suntem o echipa tanara si ambitioasa si ne dorim sa fim luna de luna numarul unu in clasamenetele locale si nationale. Suntem competitivi si ne plac provocarile. Pentru Enel contractam energie electrica, gaze naturale si servicii de asistenta, atat la persoane fizice cat si la persoane juridice.

Grupul Abis opereaza magazine si reprezentante Enel in orasele Craiova, Drobeta Turnu-Severin, Pitesti, Slatina, Tg. Jiu, oferind consultanta dedicata clientilor Enel persoane fizice si juridice. Peste 10.000 clienti activi si echipe mobile in judetele din Oltenia, Banat, Muntenia, Dobrogea, Moldova si Transilvania.

Grupul Abis este unul dintre cei mai dinamici parteneri Enel in piata de energie si gaz cu prezenta nationala si peste 100 de specialisti activi la nivel național, echipe de vanzari, birouri si reprezentante Enel.

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 198238618