2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Curierat
  5. Curierat - Bihor
  6. Curierat - Alesd
Postat 15 mai 2024

Angajam Responsabil Coordonare Activitate Curierat

Salariu

2 000 - 4 000 lei

Localizare

Alesd

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 1

Colaborator Sameday Courier Agentia Alesd angajam Coordonatoare Curieri.

Cerinte:

  • studii medii

  • cunostinte operare PC

  • permis categoria B

  • Comportament civilizat, seriozitate, punctualitate,

  • Rezistenta la sarcini repetitive si abilitatea de a lucra sub presiune

  • Fara antecedente penale

Descrierea postului:

  • Asigura ca sunt respectate procedurile privind receptionarea coletelor, incarcarea descarcarea acestora, scanarea si procesarea coletelor in sistem

  • Asigura si controleaza ca sunt respectate procedurile administrative si operative ce tin de fluxul logistic in concordanta cu cerintele interne ale companie

  • Coordoneaza si supravegheaza activitatea curierilor,

  • Mentinerea mediului de lucru curat

  • Salariu Fix plus Tikete de Masa,prime de sarbatori, bonusuri de performanta

Informatii Suplimentare la tel 07*******01

Localitate

Alesd,

Bihor

Bihor, Alesd
ID: 247972628