2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Operatori date
  5. Operatori date - Satu Mare
  6. Operatori date - Satu Mare
Postat 29 aprilie 2024

Alpin Recycling SRL angajeaza operator date PC

Salariu

3 000 - 3 001 lei

Localizare

Satu Mare

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 24627148

Descriere

Candidatul Ideal

Bune abilitati de comunicare.

Persoana foarte motivata, cu gandire orientata catre client si standarde de calitate.

Capacitate de adaptare rapida la solicitarile specifice postului.

Cunostinte utilizare PC, Office (excel, word).

Spirit de lucru in echipa.

Seriozitate, loialitate, responsabilitate.

Descrierea jobului

Administrarea in sistemele informatice a datele specifice furnizorilor.

Actualizarea permanenta a datele despre furnizori si articole.

Intocmirea rapoartelor specifice si a documentatiei aferente activitatii.

Activitatea se desfasoara la punctul de lucru din Satu Mare, Str. Spicului

  • Oferim in plus tichete de masa de 30 LEI / zi si o masa calda pe zi.

Descrierea companiei

Firma SC ALPIN RECYCLING SRL, infiintata in anul 2008 are ca principal obiect de activitate "Recuperarea materialelor reciclabile sortate".

Localitate

Satu Mare,

Satu Mare

Satu Mare
ID: 234564607