2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Alte limbi straine
  5. Alte limbi straine - Dolj
  6. Alte limbi straine - Craiova
Postat 10 mai 2024

Agent Servicii Clienti limba Italiana

Salariu

3 300 - 4 000 lei

Localizare

Craiova

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureRecrutare la distantaLimba: ItalianăNumarul de posturi disponibile: 10CUI / CIF: RO38385966

Descriere

Candidatul Ideal

​Daca esti o persoana empatica, organizata si responsabila, te asteptam in echipa noastra! Am mai dori de la tine: - sa fii amabila; - să oferi sprijin și informații precise și corecte; - să fii curioasa; - sa fii deschisa si dornica sa inveti lucruri noi.

Descrierea jobului

Firma noastă Network Contacts din Craiova este în căutarea de personal pentru postul de AGENT SERVICII CLIENT în limba italiană la un nivel B2-C1 vorbit. Departamentul Inbound serviciu clienti preia, efectuează si gestioneaza apelurile provenite de la clienți , cu scopul de a le oferi informațiile de care au nevoie si de a solutiona eventualele probleme. Ce cuprinde acest job? - să oferi suport telefonic clienților noștri prin informații precise și corecte - introducerea informatiilor despre clienti in aplicatia software interna; - adoptarea unei atitudini pozitive si orientate catre client; - să ai spirit de observație - să îți placă să găsești soluții Ce oferim? - Pregatire new-entry, program de training platit, suport on-the-job continuu, ședinte de feedback si coaching; - Salariu competitiv, cu posibilitatea creșterii veniturilor atât prin bonusuri de performanță, cât și prin promovarea/vanzarea diferitelor servicii și produse; - Tickete restaurant in valoare de 20 lei / zi - Posibilitatea de a crește în companie - Posibilitatea de a învăța noi lucruri și sisteme - Orar de muncă flexibil - ​Conditii optime de lucru, intr-o locatie dotată cu tehnologie de ultimă generație, situată în zona centrală a orașului Craiova.

Descrierea companiei

Network-Contacts Romania Suntem un Contact Center tehnologic avansat, inovator și dinamic, specializat în activități de Customer Care și Direct Marketing. Network Contacts Romania este filiala a Network Contacts Italia, unul dintre principalii jucatori italieni din sectorul BPO - Business Process Outsourcing, ITO - Information Technology Outsourcing si in dezvoltarea de tehnologii software inovatoare pentru pietele: Telecomunicatii, Banci, Finante, Industrie și Energie. Pentru detalii contactati-ne la numarul din anunt.

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 270021064