2. Locuri de munca
  3. Paza si protectie
  4. Altele
  5. Altele - Cluj
  6. Altele - Turda
Postat 24 aprilie 2024

Agent Securitate Auchan Turda

Localizare

Turda

Descriere

Candidatul ideal:

  • Studii minime 10 clase

  • Experienta in domeniul pazei bunurilor si valorilor

  • Atestat profesional de agent paza si protectie (minim)

  • Experienta in asigurarea securitatii spatiilor comerciale (constituie avantaj)

Descrierea jobului:

  • Asigura paza si securitatea bunurilor, clientilor si angajatilor;

  • Verifica prin sondaj corectitudinea facturarii produselor la casele de marcat;

  • Previne si combate sustragerile si distrugerea produselor din magazine;

  • Controleaza ambalajele produselor voluminoase achizitionate de clienti si corectitudinea facturarii acestora;

  • Asigura un climat de siguranta clientilor si angajatilor magazinului.

Localitate

Turda,

Cluj

Cluj, Turda
ID: 268168366