2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Iasi
  6. Personal necalificat - Iasi
Postat 10 aprilie 2024

Angajam Agent control acces trafic - Iulius Mall Iasi

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Numarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Responsabilități:

  • Răspunde de informarea, atenționarea clienților/vizitatorilor parcării subterane cu privire la regulile de acces/circulație în sectorul repartizat;

  • Expune corect și explicit modalitatea de funcționare a sistemului de taxare/acces în/dinspre parcare;

  • Îndrumă clienții complexului spre punctele de acces sau spre sectoarele de parcare cele mai apropiate de obiectivele vizate de aceștia;

  • Eliberează carduri pentru clienții care doresc acest lucru;

  • Monitorizează și protejează autovehiculele parcate în sectorul de parcare în care este repartizat.

Cerințe:

  • Studii medii finalizate;

  • Cunoașterea limbii engleze la nivelul mediu;

  • Cunoștințe operare PC;

  • Aptitudini de comunicare;

  • Capacitate de organizare și prioritizare;

  • Inițiativă și atitudine pozitivă;

  • Flexibilitate, discreție și loialitate.

Beneficii:

  • Un mediu dinamic, alături de o echipă tânără ce-și dorește performanță;

  • Salariu fix + bonusuri și prime;

  • Tichete de masă (30lei/zi);

  • Abonament medical privat.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 253306904