2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Teleorman
  6. Reprezentanti vanzari - Alexandria
MAGIC AGROJET
Postat 25 aprilie 2024

Agent comercial-livrator Muntenia.

Salariu

3 000 - 6 000 lei

Localizare

Alexandria

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO1764642

Descriere

Candidatul ideal:

Studii medii.

Cunostinte minime de operare PC.

Permis de conducere categoria B.

Fara antecedente in cazierul judiciar.

Organizat, comunicativ si responsabil.

Descrierea jobului

Inregistreaza comenzilor de produse de la clientii din zona arondata:

-VALCEA, DOLJ, ARGES, OLT, DAMBOVITA, TELEORMAN, GIURGIU.

Efectueaza ridicarea din depozitul zonal a comenziilor primite si le livreaza clientiilor.

Incaseaza marfa livrata sau se asigura de plata la termen a produselor livrate.

Planifica rutele zilnice si saptamanale de vizite si livrare.

Asigura culegerea de informatii pentru a dezvolta portofoliului de produse.

Oferim:

  • Un loc de munca dinamic, plin de provocari cu posibilitati de avansare.

  • Susţinere dezvoltare ta profesional si personala prin traininguri permanente.

  • Salarizare fixa.

  • Prime lunare din vanzari.

  • Masina in interes de servici si telefon mobil.

Descrierea companiei:

Suntem producatori si distribuitori de piese de schimb pentru masini agricole.

Localitate

Alexandria,

Teleorman

Teleorman, Alexandria
ID: 268857458